Finn maler i Lørenskog
malerLørenskog

SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO

Maler i Lørenskog, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 929244907).

Be om tilbud fra SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO og andre lokale malerfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
maler · Lørenskog

Om SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO

SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 929244907 som maler i Lørenskog. Virksomheten er registrert med næringskode Maler- og glassarbeid.

Org.nr
929244907
Næring
Maler- og glassarbeid
Bilder fra SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO – maler i Lørenskog
Offentlige data

Hvorfor velge SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Lørenskog
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 929244907
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO

519 1473 Lørenskog

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO og andre malerfirmaer i Lørenskog-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Malere i Lørenskog utfører typisk malerarbeid. Vanlige tjenester omfatter innvendig maling, utvendig maling, tapetsering. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (2)

SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 929244907. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en maler i Lørenskog?

La malerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

malerplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for malere – deriblant SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SPARKEL OG RULL SZUMILEJKO og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.